Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.

شرایط آموزشی و اداری آموزشگاه زبان سُرور

 

ضمن خوشامدگویی به شما زبان آموز عزیز، توضیحاتی در خصوص ویژگی های آموزشگاه زبان سُرور و نحوه برگزاری کلاس ها ارائه می نماییم. آموزشگاه زبان سُرور با اخذ مجوز از وزارت آموزش و پرورش و همچنین نمایندگی آموزش زبان انتشارات زبان های خارجی دانشگاه آکسفورد انگلستان مفتخر به ارائه دوره های زبان های مختلف می باشد.

 

1. آموزشگاه زبان سُرور در مدت 1 سال 7 ترم آموزشی برگزار می نماید.

2. هر فصل شامل 2 ترم می باشد.

3. ترم 1 از ابتدای ماه اول فصل شروع  و تا اواسط ماه دوم آن  ادامه دارد.

4. ترم 2 نیز از اواسط ماه دوم فصل شروع و تا اواخر ماه سوم ادامه دارد.

5. در فصل بهار به دلیل وجود تعطیلات نوروز  تنها 1 ترم برگزار می گردد.

6. هر ترم آموزشی به مدت 1 ماه و 12 روز (در مجموع 42 روز) می باشد.

7. هر ترم به صورت 18 جلسه کامل برگزار می گردد. کلاس ها در دو گروه 3 روز در هفته و دو روز در هفته برگزار می شود. (روزهای زوج و یا روزهای فرد)

8. هر جلسه آموزشی کلاس های 3 روز در هفته به مدت 1 ساعت و 30 دقیقه می باشد، و هر جلسه آموزشی کلاس های 2 روز در هفته به مدت 2 ساعت برگزار می گردد. اساتید از تمام وقت کلاس جهت آموزش صحیح و کامل در زمان کلاس استفاده می نمایند.

9. انتخاب روز و ساعت کلاس مطابق نظر زبان آموز هماهنگ می گردد و بر اساس الگوی تحصیلی و یا شغلی وی مشخص گردیده  تا در صورت امکان تداخلی با وقت دانشجو نداشته باشد.

10. ظرفیت استاندارد تعداد زبان آموزانی که در کلاس حضور دارند بین 8 الی 12 نفر بوده و هرگز بیش از 12 نفر در هر کلاس آموزشی حضور نخواهند داشت. بدین دلیل که طبق استاندارد آموزشی موسسات، آکادمی ها، دانشگاهها و آزمایشگاه های معتبر زبان در سال 2013 در کل دنیا، میزان زمان مناسب جهت آموزش مفید و یادگیری کامل مطالب درسی در مدت 1 ساعت و 30 دقیقه، برای تعداد 12 نفر مناسب است و هر گونه نحوه برگزاری کلاس خارج از این سیستم مُخل یادگیری صحیح مطالب آموزشی می باشد.

11. کلاس های شعبه شهران آموزشگاه زبان سُرور معمولاً با تعداد 6 الی 10 نفر زبان آموز برگزار می گردد.

12. تمامی کتاب هایی که برای آموزش در سطوح مختلف ارائه می گردد اصل بوده (اُرجینال) و چاپ انگلستان و آمریکا می باشد. کتاب ها با کیفیت تصویری، نوشتاری و چاپی بسیار بالایی تهیه شده اند. همین امر باعث علاقه مندی بیشتر زبان آموز و دوام طولانی کتاب ها نیز خواهد بود.

13. تمامی کتاب های آموزشی همراه ا الی 2 نسخه سی دی آموزشی صوتی، تصویری و یا مالتی مدیا بوده که زبان آموز از آنها در منزل و یا محیط کلاس استفاده می نماید.

14. جهت تقسیم بندی کتاب ها به صورت کلی، برای تمامی سطوح شامل 2 جلد کتاب اصلی برای آموزش مکالمه و چهار مهارت اصلی زبان، (گفتار، شنیدار، خواندن و نوشتار) می باشد.1 جلد کتاب جهت آموزش لغات مختلف، دانستن معنای لغات و کاربرد کلمات در جملات گوناگون می باشد. همچنین 1 جلد کتاب داستان که علاوه بر آموزش مکالمه، آموزش مهارت های گفتار، شنیدار، خواندن، یادگیری لغت و واژه های گوناگون را به همراه دارد. در ضمن تمامی کتاب های داستان شامل 1 نسخه سی دی(CD) می باشند که متن کامل کتاب را شیوا و روان به شکل داستان وار بیان می نماید. بدین وسیله زبان آموز قابلیت انتقال فایل بر روی کامپیوتر، لپ تاپ، دستگاه پلیر خانگی، موبایل و حتی سیستم پخش اتومبیل را داشته و در هر زمانی قادر به گوش دادن داستان مورد نظر می باشد. این مزیت به زبان آموز کمک می نماید، در صورتی که فرد فرصت کافی جهت مطالعه و خواندن کتاب داستان را نداشته باشد متن داستان را به صورت شنیداری فراگیرد. در ضمن، مزیت دیگر این امر شنیدن صحیح و دقیق تلفظ کلمات می باشد و زبان آموز تلفظ درست لغات را بدون نیاز به مدرس و زمان کلاسی فرا   می گیرد.  

15. کلاس ها در 5 گروه سنی مختلف ارائه می گردد. سطح خردسالان از سن 3 الی 5 سال، سطح کودکان از سن 6 الی 12 سال، سطح نوجوانان از سن 13 الی 17 سال، سطح جوانان از سن 18 الی 30 سال و درنهایت سطح بزرگسالان از سن 31 الی 70 سال.

16. برگزاری تمامی کلاس ها برطبق طبقه بندی سنی معرفی شده می باشد و به هیچ عنوان خارج از این تقسیم بندی تشکیل نمی گردد. بدین معنی که در هر گروه سنی فقط و  فقط زبان آموزان همان گروه سنی در کلاس حضور دارند. برای مثال در گروه سنی کودکان از سن 6 الی 12 سال فقط کودکان همین سنین با همدیگر در کلاس حضور دارند.

17. سطح علمی اساتید آموزشگاه زبان سُروردر رشته زبان انگلیسی، گرایش های آموزش زبان انگلیسی، مترجمی زبان انگلیسی، زبان و ادبیات انگلیسی، زبان و ادبیات فرانسه (جهت دوره های فرانسه) و زبان و ادبیات ایتالیایی و آلمانی (جهت کلاس های ایتالیایی و آلمانی) کارشناسی ارشد و دکترا می باشد.  

18. اساتید دارای حداقل 4 سال سابقه تدریس و تجربه مفید در زمینه آموزش زبان در موسسه زبان می باشند.

19. علاوه بر مسئولیت اصلی اساتید که تدریس عالی و با کیفیت دروس می باشد، اساتید وظیفه ایجاد انگیزه، اشتیاق و علاقه مندی در زبان آموزان را دارند.

20. هیچ یک از اساتید حق هیچ گونه برخورد کلامی و یا فیزیکی در کلاس را نداشته و مسائل انظباطی زبان آموزان به عهده همکاران در بخش اداری موسسه می باشد. این گونه مسائل به وسیله مدرس به اطلاع موسسه رسانده می شود و موسسه نسبت به رفتارهای ناشایست و یا کم کاری در مطالعه و تحصیل زبان را از سوی مدیریت با خانواده های آنان در میان می گذارد و در درجه اول از خانواده ایشان درخواست همکاری جهت برطرف نمودن مسئله را خواستاریم.

21. تجهیزات کلاسی در تمامی کلاس ها شامل دستگاه پخش دی وی دی،(DVD Player)، سیستم پخش صدای فراگیر، تلویزیون  ال سی دی (LCD TV) جهت پخش فیلم، کارتون و فیلم های کمک آموزشی، دوربین مدار بسته و سیستم شنود جهت کنترل کلاس و بررسی نحوه تدریس اساتید، سیستم نور مناسب و استاندارد، تخته وایت برد کلاسی، صندلی های تک نفره به تعداد زبان آموزان  می باشد. همچنین اتاق ها مجهز به دیوارهای همراه با عایق صوتی و حرارتی می باشند.

22. نحوه چیدمان صندلی ها و الگوی نشستن زبان آموزان در کلاس به صورت دایره وار است. این مسئله باعث می گردد که تمامی دانشجویان در مباحث کلاسی شرکت نموده و با همدیگر مکالمه رودررو داشته باشند.

23. بعد از پایان کلاس ها، سرویس آژانس رفت و برگشت برای تمامی زبان آموزان جهت ایاب و ذهاب آماده ارائه خدمات می باشد.

24. بعد از اتمام کلاس ها، زبان آموزان گروه سنی خردسالان و کودکان با نظارت همکاران ما در داخل محیط موسسه منتظر اولیای گرامی می مانند. و حتماً هویت و نسبت فرد مراجعه کننده جهت بردن زبان آموز بررسی می گردد. و در صورتی که فرد غریبه ای جهت این امر مراجعه نماید، قبل از خارج شدن زبان آموز از موسسه، بدون شک با خانواده دانشجو تماس گرفته می شود.

 

در خاتمه، امید است که با حُسن انتخاب دقیق و صحیح شما نسبت به آموزشگاه زبان سُرور، بتوانیم در راستای تحقق تمامی خواسته های شما عزیزان گام برداریم. با تشکر فراوان از توجه شما و فرصتی که در اختیار ما قرار دادید تا بتوانیم شما را هر چه بهتر نسبت به روش آموزش زبان، نحوه برگزاری کلاس ها و شرایط آموزشی و اداری آموزشگاه زبان سُرور راهنمایی نماییم.

Cookie Policy

This site uses cookies to store information on your computer.

Do you accept?